GÉPJÁRMŰVEZETŐT KERESÜNK

Az Új Palini-Hús Zrt. belföldi áruterítésre „C” kategóriás jogosítvánnyal és GKI kártyával rendelkező tehergépkocsi vezetőt keres.
Jelentkezés önéletrajz küldésével a penzugy@ujpalinihus.hu e-mail címen.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Az Új Palini-Hús Zrt. Zala megyei (Kilimán) telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:
- Húsipari szak- és betanított munkás
- Raktáros
- Csomagoló

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- hosszútávú, biztos munkalehetőség
- modern munkakörnyezet
- Szállás és bejárás biztosított

Jelentkezni önéletrajz küldésével a penzugy@ujpalinihus.hu e-mail címen lehet!

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTORT KERESÜNK!

Az Új Palini-Hús Zrt. kilimáni telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Raktári adminisztrátor

Elvárások:
- középfokú végzettség
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Feladatok:
- a húsüzem raktárhelységében lévő adminisztratív feladatok ellátása,
- alapanyagok, késztermékek bevételezése, kiadása,
- statisztikák, nyilvántartások, listák készítése.

Önéletrajzokat a penzugy@ujpalinihus.hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

MŰSZAKVEZETŐT KERESÜNK!

Műszakvezető
Főbb feladatok, munkák:
• műszakok munkájának irányítása, ellenőrzése, koordinálása,
• húsipari technológiák betartása,
• ISO, HACCP rendszerek működtetése,
• a gyártásért való mennyiségi és minőségi felelés,
• alapanyagok, anyagnormák ellenőrzése,
• műszakok személyi állományának koordinálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• húsfeldolgozó üzemben szerzett vezetői tapasztalat.

Amit nyújtunk:
• versenyképes jövedelem,
• céges telefon,
• utazási költségtérítés, távoli lakhely esetén szállás biztosított

Jelentkezni önéletrajz küldésével a penzugy@ujpalinihus.hu e-mail címen lehet

ÜZEMVEZETŐT KERESÜNK!

Az Új Palini-Hús Zrt. Zala megyei telephelyére (Kilimán) munkatársat keres üzemvezető, gyártás-vezető munkakörbe.

Elvárások:
-Szakirányú végzettség (érettségi előny, de nem feltétel)
-Húsipari termékgyártásban szerzett többéves vezetői tapasztalat
-Terhelhetőség, túlórára való hajlandóság
-Megbízhatóság
-Precíz, pontos munkavégzés
-Stressztűrő képesség

-versenyképes jövedelem
-hosszú távú, biztos munkalehetőség
-ingyenes szállás távoli lakhely esetén
-utazási költségtérítés

Jelentkezni a penzugy@ujpalinihus.hu e-mail címen lehet önéletrajz megküldésével.

cégünkről

termékeink

minőség

álláslehetőségek

mintaboltok

elérhetőségek